Fyzika 007 dosáhla 1 000 000 přístupů

přidáno: 28. 4. 2017 6:39, autor: FYZIKA 007   [ aktualizováno 28. 4. 2017 6:44 ]

Ve čtvrtek  27. 4. 2017 ve večerních hodinách se přehouplo počítadlo přístupů přes magické číslo 1 milión. Tím původně studentský projekt, který vznikl v roce 2011, slaví obrovský úspěch.

Chtěl bych tímto zakládajícím členům, kterými byli Martin Šturc, Daniel Solnař, Martin Žákovec, Vendula Hovorková, Filip Januš, Jan Pokorný a Filip Bartůněk, moc poděkovat, že do tak bláznivé myšlenky - zveřejňovat zápisky z hodin fyziky na internetu - šli.

Druhé poděkování patří Vám všem, kteří na tyto stránky chodíte a hledáte tu potřebné informace. Ať už se jedná o fyzikální vzorečky, postupy řešení fyzikálních úloh nebo schémata, která Vám umožňují pochopení přírodních jevů a souvislostí. Snažíme se, aby zde uložené informace byly pravdivé a bez chyb. A pořád platí nepsaná domluva, že pokud studenti GBN najdou na libovolné stránce fyzikální chybu a tuto věc mi oznámí, byli vyzkoušeni z fyziky za jedna :-)

Na závěr jedno malé přáníčko - navštěvujte FYZIKU 007 dál, zvyšujte nám počítadlo přístupů a snažme se všichni lépe pochopit zákonitosti přírody a fungování našeho světa. Vždyť na planetě Zemi budeme žít všichni určitě až do konce svého života.

Petr Brabec